in

F is for Family | Konusu | İnceleme | IMDB

Netflix’e özel yapılmış toplam 4 sezonluk Amerika çizgi dizi serisidir. Dizi 2015 yılında yayına başlamıştır. Kategorisi komedi, animasyon olan dizinin bölümleri 25 30 dakika arasıdır.

F is for Family dizisinin IMBD puanı 8’dir. Dizi Netflix’te Türkçe dublaj seçeneği veya altyazı seçeneği ile izlenebilir. Dizinin Türkiye’de ki muadili Fırıldak Ailesi’dir.

F is for Family Konusu

3 çocuğu ve karısı ile birlikte mutlu ve kavgalı bir hayat geçiren Frank bizlere 1970 yıllarını anlatıyor. İşi dolayısıyla zaten sinirli bir yapıya sahip olan Frank bu sinirini ev hayatına yansıtışını ve karısını ihmal edişini anlatan çizgi dizi serisi bizleri 50 sene önceye götürüyor.

Dizinin ismide zaten “F” “Frank is for Family üzerine kurulu olduğu için başrolde Frank bulunuyor. Dizinin ilerleyen zamanlarında 4.kardeş aramıza katılıyor ve 4.sezon bitiyor.

F is for Family Fragmanı

F is for Family Karakterleri – Oyuncular

Frank Murphy, Sue Murphy, Kevin Murphy, Mauren Murphy

F is for Family 5.Sezon Çıkacak Mı?

Dizide yeni doğan bir bebek üzerine olduğu için 5.sezonun çıkma ihtimalleri mevcut. Lakin Netflix tarafından konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmış değil.

F is for Family Yorumları

– 70li yılları muhteşem bir şekilde yansıtan, yaşınız 30 civarı ise çocukluğunuzdan da bir şeyler bulabileceğiniz çok güzel bir animasyon dizi.
– netflixte takilirkene cizimlerini begenip bir bakayim bu neymis diye girip 6 bolumu arka arkaya izledikten sonra tekrar bosluga dustugum dizi.

cok sevdim. izleyin bence.

–  amerika’ın altın çağlarındaki amerikan orta sınıfını anlatan güzel dizi.

tüm dünya neye özendirildiğimizi görmek açısından.

Elizabeth Lail Kimdir? Filmleri, Dizileri

Anelka: Misunderstood | Anelka Belgeseli