in

Countdown Konusu – Oyuncuları – İnceleme

Countdown film konusu, oyuncuları, fragmanı, imdb puanı ve diğer Netflix dizi, filmleriniz sitemizden  takip edebilirsiniz.

Netflix Ağustos 2020’nin korku, gerilim filmlerinden Countdown filmini izledik. Filmin IMDB puanı 5.4 olduğuna bakmayın. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayabiliyorsunuz bazı anlarda. Film 2019 yılında Amerika’da vizyona girmiştir ama Netflix’e 2020’de yayına girmiştir. Filmin süresi toplamda 1 saat 30 dakikadır. Ağustos’un son haftasında Netflix’te top 10’a girmeyi başarmıştır.

Countdown Filmi Hakkında

Film teknolojinin günümüzdeki etkilerini anlatıp aslında her uygulamaya güvenmemeniz gerektiğini söylüyor. Lakin buradaki uygulama sizlere öleceğiniz tarihi söylüyor. Başta çoğu insan buna inanmasa da uygulamanın şeytani bir lanet üzerine yapıldığını belirtmekte fayda var. İşin içine şeytan meytan girince tüyler diken diken olabiliyor.

Quinn Harris hastanede çalışan bir stajerdir ve daha sonra hemşire olur. En yakın tecrübeli doktor Quinn’e asılır ve hastanede olduğu sırada çoktan geri sayım uygulaması indirilmiş ve ölüme kalan süre öğrenilmiştir. Olaylar Quinn etrafında döndüğü için lütfen ama ölmesin dediğinizi duyar gibiyim.

Countdown Fragman

Countdown Oyuncuları

Countdown’da popüler bir oyuncu başrolde. You 1.sezonun sevilen oyuncusu Elizabeth Lail oynuyor. Diğer yıldız oyuncular ise Jordan Calloway, Talitha Eliana Bateman.

Countdown 2. Çıkacak Mı?

Filmin sonuna bakarsak sanki 2.filmin geleceğine işaret var lakin filmide bitirmiş olabilirler. Netflix bu yönde net bir açıklama henüz yapmamıştır.

Countdown Yorumları

içinde cep telefonu uygulaması yazabilen bir adet hortlak barındıran film. 6 puanı da kız için vermişler. vrythngfrz

uygulamayı indirmek yürek ister. efe25

filmdeki tek güzel ayrıntı elizabeth lail. onun dışında gerçekten çok boş bir film. karakter sayısı daha çok olsaydı, rahip de daha düzgün ve etkin biri olsaydı belki biraz daha izlenir kılardı filmi bu ayrıntılar. 4.5/10.  shooter mcgavin

baştan sona jump scare. bomboş bir film. zaten neydi ki diyeceksiniz ama, netflix gerçekten çok düşürdü seviyeyi. verdiğim paraya acıyorum.  s1r

 

Netflix Deneme Süresi Ne Kadar? 30 Gün Ücretsiz Mi?

Elizabeth Lail Kimdir? Filmleri, Dizileri